פאודה פרק 3

פאודה פרק 3 לצפייה ישירה

פאודה פרק 3 לצפייה ישירה: תקציר הסדרה: "פאודה" היא סדרת דרמה, אקשן, ומתח. בסדרה מסופר על דורון, שהוא בעצם היה בעבר ביחידת מסתערבים והרג מחבל בשם 'אבו אחמד' שהיה אחראי למוות 116 ישראלים. במהלך הפרק הראשון דורון מקבל תשובה ממפקדו לשעבר שאבו אחמד חי ולא נהרג. דורון מחליט לחזור ליחידה בשביל להרוג אותו.דורון חוזר בהמשך הפרק ליחידה, ונשלח ישר למשימה והיא למצוא את 'אבו אחמד' ולהרוג אותו. וכל זה בזמן 'שאבו אחמד' מנסה להתחבא, שלא ימצאו אותו ויהרגו אותו. בהמשך הסדרה 'אבו אחמד אחראי לעוד מקרי פיגועים'. ולכן דורון מחפש כל הזמן כיצד לתפוס אותו ולהרוג אותו, ולא להמשיך להרוג אנשים חפים מפשע, או להרוג סתם. במהלך הסדרה דורון נאלץ לערב את משפחתו בשביל למצוא את 'אבו אחמד' אישתו לא מרוצה מזה, ומבקשת מימנו ששניהם והילדים שלהם יעברו למקום אחר. בנוסף להכל ישנם מספר גדול של מחבלים וכו' שהם צריכים לעבור ולעצור בשביל להגיע לאבו אחמד, במהלך הפרק 3 'אבו אחמד' שולח את אלמנתו של אח שלו לעשות פיגוע. בסדרה "פאודה" מראים כיצד הצד הישראלי מתנהל, וכיצד הצד השני מתנהל.
קישורים ממומנים

פאודה-כל-הפרקיםפאודה פרק 3 לצפייה ישירה: תקציר פרק 3: העוזר של אבו אחמד נאלץ לספר לו שאח שלו הקטן נהרג בתור שאיד.האישה שהייתה אמורה להתחתן אם האח של אבו אחמד,בפאודה לצפייה ישירה מחליטה להוציא פיגוע נקמה על זה שהמסתערבים רצחו את בעלה. האישה מציבה תנאים לעוזר של אבו אחמד או שהוא יעזור לה לתחנן את הפיגוע או שהיא תעשה את הפיגוע לבד ותפוצץ את עצמה. מורנו אומר לדורון שהוא לא יכול להמשיך להיות מסתערב כי הוא היה בפרישה, דורון מצליח לשכנע אותו להישאר רק עד אז שהוא יהרוג את אבו אחמד. בזמן שאחד המסתערבים מחלים בגלל הכדור שחטף ברגל, דורון מתחיל להתאמן ולחזור לשגרה להיות מסתערב. אך "גלי" אישתו של דורון לא בעד בזה שהוא יחזור להיות מסתערב ויפסיק להיות עם הילדים בגלל העבודה שלו. בסוף הפרק התוכנית של האישה שהייתה אמורה להתחתן אם האח של אבו אחמד יוצאת לפועל והיא רוצה לעשות פיגוע. 'רק בפרק 3 פאודה תוכלו לדעת מה באמת יקרה'.

פאודה פרק 3 לצפייה ישירה – ראשונים ברשת

פאודה-אבו-אחמדפאודה פרק 3

תקציר פרק 3 – דורון נפגש עם שירין, רופאה פלסטינית המגוייסת לטפל באבו אחמד הפצוע. אבו אחמד מורה לוואליד לשלח את אמאל לפיגוע בישראל. נורית יוצאת לראשונה לשטח כמסתערבת.

פאודה פרק 3 לצפייה ישירה – הפרק זמין לצפייה ישירה עכשיו באתר פאודהלצפייה   פאודה פרק 3

תקציר פרק 3 – לאחר הסיבוך שהיה במהלך ניסיון החיסול של המחבל הבכיר,במהלך ניסיון החיסול של "אבו אחמד" נרצח אחיו שניסה להגן על אשתו במהלך האירוע,הרוחות בצד הערבי זועמות ורוצות נקמה

פאודהYESפאודה פרק 3 לצפייה ישירה

"פאודה" הינה סדרת טלווייזיה ישראלית מסוג מתח ואקשן אשר יצרו השחקן ליאור רז, ואבי יששכרוף- הפרשן לענייני ערבים של אתר וואלה. פאודה (בערבית: כאוס), מתעדת לנו שני סיפורים מקבילים- מצד אחד סיפורו של דורון, מפקד יחידת מסתערבים וחייליו אשר מנסים ללכוד את בכיר מבוקשי חמאס בשטחים, תאופיק חאמד, או אבו אחמד, בכל מחיר, חי או מת. תאופיק המכונה "הפנתר" מחבל שאחראי למותם של יותר ממאה נפשות. ומצד שני של המתרס, את סיפורם של תאופיק ובני משפחתו, המכונים "האויב". "פאודה" הינה סדרה מלאת מתחים, יצרים וקונפילקטים הממחישים את הסכסוך הערבי- ישראלי היומיומי בפן של שני הצדדים. בסדרה משתתפים: ליאור רז, צחי הלוי, נטע גרטי, אורי גבריאל, יובל סגל, רונה-לי שמעון ועוד.

ניתן לצפות בפרקי הסדרה "פאודה" באתרנו, מיד עם שידורם בטלוויזיה, באיכות הגבוהה ביותר, צפייה מהנה.

פאודה-רשמיפאודה פרק 1 | פאודה פרק 2 | פאודה פרק 3 | פאודה פרק 4 | פאודה פרק 5 | פאודה פרק 6 | פאודה פרק 7 | פאודה פרק 8 | פאודה פרק 9

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s